Certyfikat PCI DSS

Certyfikat

Uzyskaj certyfikat PCI DSS, aby potwierdzić najwyższe normy bezpieczeństwa

PCI DSS

Zadbamy, aby Twój system był bezpieczny

Sprawdź jak działają nasze usługi

Pakiety, które oferujemy  pozwolą Ci zdobyć wiedzę, skonfigurować środowisko i przejść przez proces audytu, łącznie z uzyskaniem certyfikatu uzyskaniem.  Nasza oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących sprzedaż w Internecie, akceptujących płatności kartami kredytowymi i korzystających z usług zewnętrznych firm obsługujących płatności.

Plany Taryfowe

Wybierz tylko to co potrzebujesz. Nie musisz kupować kompleksowych rozwiązań jeśli ich nie potrzebujesz. Możemy Ci pomoć tylko w pewnym zakresie, jak i zatroszczyć się o całościowe rozwiązania.

Podstawowy

500 zł

 • Pakiet informacyjny
 • Określenie wymogów
 • Skan testowy
 • Opracowanie dokumentacji
 • Kwartalny skan ASV
 • Wsparcie audytora
 • Certyfikat PCI-DSS
 • Opracowanie procedur

Premium

Indywidualna wycena

 • Pakiet informacyjny
 • Określenie wymogów
 • Skan testowy
 • Opracowanie dokumentacji
 • Kwartalny skan ASV
 • Wsparcie audytora
 • Certyfikat PCI-DSS
 • Opracowanie procedur

FAQ Plany Taryfowe

Dokumentacja

Przeanalizujemy Twój biznes, aby określić, jakie wymogi musisz spełniać. Dobierzemy odpowiedni zestaw dokumentacji i procedur, określimy zakres wymogów PCI DSS, które należy spełnić w Twoim biznesie. Przeprowadzimy wstępny skan, aby sprawdzić aktualny poziom bezpieczeństwa Twojego sklepu lub serwisu internetowego, wskażemy ewentualne braki i potencjalne zagrożenia, które należy wyeliminować, aby dane były właścicieli kart były bezpieczne.

Co to jest ASV?

ASV jest to skan komputerowy, który sprawdza Twoje systemy informatyczne (np. serwer na którym pracuje sklep internetowy) – czy jest on bezpieczny. Sprawdzane są setki parametrów, które pozwalają na zidentyfikowanie potencjalnych luk w oprogramowaniu, które mogą spowodować np. włamanie i kradzież danych. Skan jest wykonywany przez certyfikowanych pracowników z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych. Skan jest wykonywany co trzy miesiące, aby zawsze mieć pewność, że system jest bezpieczny i aktualny.

Który pakiet wybrać?

Jest to uzależnione od wielu czynników. Jeśli prowadzisz sklep internetowy i akceptujesz płatności przez inne firmy (dane karty są podawane na stronie firmy, która obsługuje płatności) wystarczy pakiet Podstawowy, w którym otrzymasz wszelkie dokumenty, które pozwolą Ci na ewentualne dostosowanie systemów i potwierdzenie spełnienia do wymogów PCI DSS. Jeśli natomiast zapisujesz dane kart w swoim systemie, lub dane są podawane na Twojej stronie – odpowiedni będzie pakiet Pełny lub Premium.

Certyfikat

Wybierając plan Pełny lub Premium uzyskasz certyfikat bezpieczeństwa, który potwierdzi Twoją zgodność z normą PCI DSS. Pokazuje on, że spełniasz wszelkie wymogi, przestrzegasz rygorystycznych procedur w zakresie ochrony danych, a Twoje systemy informatyczne są bezpieczne i monitorowane przez cały czas.

Logo 2
Formularze AOC

Czytelnie i prosto

Przeanalizujemy Twój biznes, aby określić, jakie wymogi musisz spełniać. Dobierzemy odpowiedni zestaw dokumentacji i procedur, określimy zakres wymogów PCI DSS, które należy spełnić. Przeprowadzimy wstępny skan, aby sprawdzić aktualny poziom bezpieczeństwa Twojego sklepu lub serwisu internetowego, wskażemy ewentualne braki i potencjalne zagrożenia, które należy wyeliminować, aby dane były bezpieczne.

Logo 3
Skany systemu

Bądź bezpieczny przez cały czas

Skanujemy Twoje serwery co kwartał, abś miał pewność, że Twój system nie jest zagrożony i narażony na potencjalne ataki. Bezpieczeństwo Twojego systemu jest najważniejsze – dzięki przestrzeganiu normy PCI DSS potwierdzasz, że dane Twoich klientów są w pełni bezpieczne i chronione w najlepszy mozliwy sposób. Będąc zgodnym z normą PCI DSS uzyskujesz zaufanie swoich klientów pokazując że dbasz o przestrzeganie najwyższych standardów.

Logo 5
Kompleksowo

Zadbamy o wszystkie potrzeby

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym o nic nie będziesz musiał się martwić. Począwszy od analizy potrzeb, poprzez wstępny audyt bezpieczeństwa, przygotowanie wymaganej dokumentacji i zestawu dokumentów do kwartalnych skanów bezpieczeństwa, oraz przygotowania wymaganych procedur bezpieczeństwa. Nie warto narażać się na ryzyko utraty danych. Dzięki zgodności z PCI DSS eliminujesz wiele potencjalnych ryzyk, oraz pokazujesz klientom, że ich bezpieczeństwo jest Twoim priorytetem.

Nasi specjaliści

Prosto i czytelnie - dbamy o to, aby nic nie sprawiało Ci trudności, a Twój serwis spełnial najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Radosław Lubiński
Follow Radosław Lubiński on

Radosław Lubiński

CSO

Szef działu bezpieczeństwa. Dba o procedury, analizuje skany, przygotowuje audyty i dokumentacje.

Barbara Pitner
Follow Barbara Pitner on

Barbara Pitner

Account Manager

Określa zakres potrzeb i wymogów Państwa biznesu, przygotowuje wymaganą dokumentację.

Tomasz Mazurek
Follow Tomasz Mazurek on

Tomasz Mazurek

Product Assistant

Zarządza systemem, pilnuje przestrzegania procesów i procedur, sporządza i kompletuje dokumentacje.

 • Dopiero teraz zdaliśmy sobie sprawę, jak bardzo PCI DSS pomaga nam zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych klientów. Paymento nam bardzo w tym pomogło!

 • PCI DSS to nic strasznego. Dostosowanie naszych procedur do wymogu standardu pokazało nam, jak ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo danych.

 • Myśleliśmy, że to drogie i skomplikowane. Dzięki Paymento uzyskaliśmy zgodność z PCI DSS w ciągu kliku dni.